O Camp SNAFU

Camp SNAFU to nazwa serii wydarzeń airsoftowych, które łączą kilka elementów:
  • Szkolenie w postaci seminariów i warsztatów
  • Misje bojowe w konwencji semi-milsima
  • Dobrą atmosferę pomiędzy uczestnikami i przyjemność z rozgrywki
  • Wysoki standard logistyki
Szkolenia oparte są na rozpoznanych potrzebach milsimowych. Jesteśmy tu otwarci na sugestie i wykryte podczas gier i szkoleń najczęstsze braki.

Misje bojowe starają się sprawdzać uczestników w różnych aspektach, odtwarzając przy tym częste w milsimach sytuacje - ale w przysłowiowej szklance wody, bez długich wędrówek i wielogodzinnego leżenia na zasadzce.

Atmosferę staramy się utrzymać poprzez nieantagonizowanie graczy po obu stronach oraz takie konstruowanie szkoleń i misji, aby dostarczały pozytywnych emocji uczestnikom.

Semi-milsim to autorski termin, który identyfikuje kierunek milsimowy, ale bez parcia na realizm. W semi-milsimie chcemy, aby zasady i warunki zwycięstwa promowały poprawne działania taktyczne, przy jednoczesnej prostocie i niskim progu wejścia. Pamiętając, że większość airsoftowcow chce się po prostu dobrze bawić minimalizujemy ilość potencjalnych kwasów.

Według naszego doświadczenie podczas kilkudziesięciu godzin imprezy to co staje się jednym z decydujących elementów rujnujących grę jest dramatyczny spadek morale większości graczy. Aby temu przeciwdziałać stawiamy na wysoki standard logistyki, aby z pełnym brzuchem, w ciepłym i suchym miejscu, ludzie mogli odpocząć i odzyskać chęć do dalszej gry.

Docelowo chcielibyśmy, żeby Camp SNAFU stało się z jednej strony tyglem jednoczącym społeczność milsimową w Polse i za granicą, z drugiej aby stała się komercyjną cykliczną imprezą o międzynarodowej rozpoznawalności. Inaczej niż część konkurencji, chcemy aby impreza rozwijała się powoli, doskonaląc poszczególne elementy.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz